• ELITE 2014

Občianske združenie Samsung vyhlásilo grantový program ELITE 2014. Naši šikovní učitelia vypracovali projekt, vďaka ktorému  by sme pre školu mohli získať hodnotné učebné pomôcky. Tak si držme pekne palce, aby nám projekt schválili. Tak, OZ Samsung, vyberte ten nášwink.

• Naj nástenka

• Milí moji!

V súťaži o postupujúcu naj nástenku do súťaže o "naj nástenku" ste vybrali tú pre Vás najkrajšiu. Áno, máte pravdu!Je to tá, ktorú vyrobili naši šikovní žiaci v Dedine Mládeže. Už je vyvesená na stránke www.talentagent.sk. V sekcii súťaže si označíte -naj nástenka a na tretej strane dáte  like pod obrázkom našej nástenky. Ak sa Vám však bude páčiť iná nástenka (a niektoré sú ozaj krásne), označíte ju podobným spôsobom. Pozor! Musíte byť prihlásení na Facebooku- výnimočne Vám na to dávam povolenie:) Priamy link je tu:   http://www.talentagent.sk/sutaz3.php?str=2        Výhercom gratulujeme a šup, do hlasovania!!!!

• Naj nástenka

• A opäť sme kreatívni!

Zapájame sa do súťaže o "Naj nástenku" školy, kde cez Facebook môžete hlasovať o najkrajšiu nástenku. Hlasovanie sa spúšťa zajtra, 19.09.2014. Ale, ako vždy, Vy, naši milí žiaci a učitelia, ste veľmi, veľmi šikovní. Vyrobili ste 3 krásne nástenky s jesennou tematikou a Vašou úlohou bude vybrať tú najkrajšiu, ktorú zavesíme na Facebook a tým ju zaradíme do hlasovania. Fotografie nájdete vo fotoalbume. Takže, od zajtra na Facebooku nepísať hlúposti, ale hlasovať za tú našu naj nástenku!!! To je príkaz angry

• Tabuľa

• Opäť zarezávame! Naša škola sa zapojila do projektu: "Aktivizujúce metódy vo výchove". A hľa! Získali sme novú interaktívnu tabuľu. Za starou tabuľou nám bolo smutno, odslúžila viac ako 30 rokov, ale nechala nám po sebe čosi. Vzácny poklad!!! Nájdete ho vo fotoalbume. Pozrieť si ho môžete u pani riaditeľky wink.

• Hurá, hurá, škola, volá!!!

• Milí žiaci, zamestnanci, rodičia, či priatelia školy!

Našej malej, milej škole už bolo bez Vás smutno, tak zajtra šup, šup do školy. Lavice Vás čakajú, triedy dlho zývali prázdnotou. Už aj tete Meli tu bolo samej smutno! Čakajú Vás opäť nové, krásne zážitky a nezabudnuteľné chvíle. Tak sa tešíme zajtrawink