• Najkrajšie Vianoce a niečo navyše

• Každý rok máme v posledný  vyučovací deň v roku vianočné posedenie, kde našim žiakom odovzdávame poslanie vianočných sviatkov. Všetky triedy si pripravujú program, aby sa  ukázali ostatným, akí sú nadaní a šikovní. Najstarší žiaci uvarili kapustnicu, menší chystali sladké pochúťky, či pomazánky. Pravdaže, vždy niečo chutné prinesú aj učitelia, a tak aj teraz sa stoly prehýbali od dobrôt.

Tohtoročné posedenie však bolo o niečo výnimočnejšie! Všetko vďaka úžasným ľuďom z OZ krízového centra v Kolárove, p. Monike Kürtiovej, ale hlavne všetkým ľuďom, ktorí prispeli do verejnej zbierky a pripravili pre našich žiakov nádherné darčeky. Niektorí naši žiaci nikdy v živote nedostali toľko darov ako v tieto Vianoce. Pre nás boli najkrajšie ich šťastné úsmevy na tvárach. Veľmi pekne ďakujeme všetkým dobrým ľuďom!