• Vyzbrojení

• A môžme ísť do boja! Sme dobre vyzbrojení, tak môžme podporiť a povzbudzovať našich chlapcov na zajtrajšej (26.02.2015) športovej olympiáde v Leviciach. Dievčatá na krúžku šikovných rúk vyrobili nášho nového maskota. Je naozaj krásny. Chýba mu však meno, tak vyhlasujem súťaž o najvýstižnejšie meno maskota našej malej milej školičky. Šup do rozmýšľania a našim chlapcom  zajtra držíme palce!!!

Naše šikovné dievčatá na krúžku šikovných rúk nezabudli ani na našich dvoch oslávencov: Simonku a Krištofa. Pripravili im prekvapenie na ich krásne 18-te narodeniny. Želáme im mnoho lásky, zdravia, šťastia a spokojný život plný úspechov. Všetko najlepšie wink!

Fotky nájdete vo fotoalbume:)

• Nezabudnite!

Od 02.03.2015 do 06.03.2015 budú jarné prázdniny. Využite tento čas na oddych, možno lyžovačku, sánkovačku, či korčuľovačku:) A hlavne, si na seba dávajte pozor. Stretneme sa 09.03.2015 v pondelok. Tak Vám prajeme pekné prázdniny!!!

• Pozvanie

​Pozývame Vás všetkých na náš tradičný karneval, ktorý sa bude konať dňa 27.02.2015 o 10,00 hod. v kmeňovej budove našej malej milej školy. Môžete sa zapojiť aj Vy do súťaže o najsmiešnejšiu masku a možno vyhráte niečo zaujímvé a milé:) Tak Vás všetkých čakáme a tešíme sa na Vás!!!

• Konečne som na svete!!!

Zrodil som sa vďaka všetkým učiteľom, žiakom, OZ Spektra a dúfam, že budem súčasťou malej milej školičky ešte dlho dlho rokov:  Lesnacik_casopis.pdf