• Oáza pre všetkých

• Niekde sa prázdninovalo, u nás sa aj pracovalo! Na základe výzvy na získanie finančných prostriedkov z rozvojového projektu Odstránenie stavebných bariér- Rovnosť príležitostí na vzdelávanie pre žiakov so zdravotným postihnutím 2015, naši šikovní "projektoví" napísali projekt pod názvom "Oáza pre všezkých...". Projekt nám bol schválený, a tak škola získla mimorozpočtových 19 000,00 €. Cez verejné obstarávanie sme vybrali firmu ELSE STYL z Topoľčianok, ktorá nám náš projektový sen  premenila na skutočnosť. Šikovní majstri nám za zopár dní v tropických horúčavách premenili terasu na ozajstnú oázu pokoja. Okrem bezbariérového prístupu do budovy školy a zastrešenie terasy sme získali aj nové kamarátstva a zistenie, že dobrých a poctivých ľudí sa ešte naozaj nájde dosť. Ešte raz, veľká vďaka šetkým, ktorí nám k naplneniu sna pomohli. Ďakujeme a naše deti pozdravujúwink. Vo fotogalérii viac.