• A opäť úspešní :)

• A opäť sme boli úspešní !!!

OZ Spektra pri Samsung Galanta, opäť podalo výzvu na podporu projektov ELITE 2015. No a naši šikovní projektoví vymysleli, hodili na papier a odoslali. Perfektný nápad zriadiť na našej novučkej terase výukové environmentálne stredisko, sa zrejme zapáčil aj vyhlasovateľovi a tak naša malá, no milá škola bola podporená celou sumou 3 000,00 €. OZ Spektra ďakujeme a sľubujeme, že Vás opäť nesklameme a naším projektom pomôžeme sa vzdelávať nielen našim žiakom, ale i mnohým ďalším deťom z MŠ, ZŠ, či detí z DeD. Tešíme sa na to!

• V Banskej Bystrici

• Náš novoprijatý žiak, Erik Brandt, nám od samého začiatku jeho pobytu v našej malej milej škole robí radosť. Dňa 15.09.2015, keď bol štátny sviatok, sme s ním šli do Banskej Bystrice na Celoslovenskú športovú súťaž "Hľadáme nových olympionikov a Hľadá sa najrýchlejší chlapec a dievča", kde postúpil ako 2. najlepší v krajskom kole v disciplíne - beh na 1000,00 metrov chlapci. A veru, prvé dve kolá ťahal za sebou pelotón, no v poslednom kole ho náhodou potkol jeden zo súperov a tak svoje prvenstvo stratil. Napriek pádu pozbieral svoje sily a dobehol do cieľa a nie ako posledný. Bola to vrcholová športová udalosť na jednom z najkrajších atletických štadiónov na Slovensku a v ten istý deň tam súperili o prvenstvo aj naši vrcholoví športovci, majster sveta, olympionici,... Skúste ich vo fotoalbume nájsť. Ak ich nespoznáte, isto Vám pomôžu Vaši blízki dospelí. Alebo sa na nich rovno spýtajte Erika :)