• Koniec školského roka 2022/2023

• 30.6.2023 ukončíme slávnostne školský rok.

Žiakom sa po príhovore pani riaditeľky a triedných učiteľov odovzdá vysvedčenie. Deťom sa tento slávnostný deň skončí  o 9:00. ŠKD a obedy v tento deň už nie sú.

„Jedlo zaháňa hlad, učenie hlúposť.“ (Buddha)

• Výlet na multifunkčné športové ihrisko

• Záver školského roka 2022/2023 sme deťom z elokovaného pracoviska v Dedine Mládeže spestrili výletom na miestne novovybudované multifunkčné ihrisko. Deti spolu s učiteľmi si do sýtosti užili športové aktivity. Na záver  tohto vydareného dňa si všetci pochutnali na výbornej pizzi.

• Bábkové divadlo

• 8.6.2023 Našu školu navštívilo bábkové divadlo Lienka s rozprávkou o čertovi. Predstavenie detí veľmi zaujalo a z predstavenia odchádzali plní nových zážitkov.

• Deň detí v Dedine Mládeže

• Dnešný slnečný deň žiaci z elokovaného pracoviska v Dedine Mládeže strávili športovými hrami na ihrisku. Odmenou im potom boli čerstvé lángoše, ktoré im veľmi chutili. :)

• Návšteva ZOO v Bratislave

• Dňa 29. mája 2023 sme s veľkým očakavaním navštívili ZOO Bratislava. Pani ošetrovateľka nám spravila exkurziu a porozprávala o ohrozených a vzácnych zvieratách. Odchádzali sme plní nových zážitkov.